وزیر اقتصاد ۳ مجتمع تولیدی را در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان افتتاح کرد

بهره‌برداری از سه پروژه تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی آغاز شد.

آیین بهره برداری از سه مجتمع تولیدی صبح امروز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه با حضور دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، دکتر فکری معاون سرمایه گذاری خارجی، مهندس محمود داودآبادی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، دکتر فراهانی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و جمعی از مدیران استان قم در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان برگزار شد.
بر این اساس، پروژه مجتمع تولیدی “برهان تجارت حکیم” با سرمایه گذاری ۱۱۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی برای تولید انواع مسواک و تیغ اصلاح یک بار مصرف با اشتغالزایی برای 130 نفر و مجتمع تولیدی “افق روشن آزما” با ۱۷۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری ارزی توسط طرف چینی با اشتغالزایی 30 نفر در فاز اول با هدف تولید کاغذ دیواری با حضور وزیر اقتصاد به بهره برداری رسید.
مجتمع تولیدی “کیاکام فارمد” نیز که با سرمایه گذاری ۲۴۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی برای تولید لوازم بهداشتی احداث شده و اشتغالزایی برای ۱۵۰ نفر ایجاد کرده، نیز صبح امروز توسط وزیر اقتصاد افتتاح شد.
در ادامه، نشست وزیر اموراقتصادی و دارایی با چند تن از سرمایه گذاران این منطقه با هدف بررسی مسائل و مشکلات پیش روی این واحدهای تولیدی برگزار شد و دکتر خاندوزی دستورات لازم برای بررسی و رفع این مشکلات را صادر کرد.

لینک کوتاه

https://qssez.ir/?p=9335

دیدگاهتان را بنویسید