اخبـار

برد پر گل تیم های استاندارد و منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در سومین روز بازی‌های جام منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

سومین روز از بازهای فوتسال جام منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با دو بازی از مرحله گروهی انجام شد که در این بازی‌ها تیم‌های استاندارد و منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

دومین روز بازی‌های جام منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

دومین روز از بازهای فوتسال جام منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با دو بازی از مرحله گروهی انجام شد که با یک برد و یک تساوی این بازی‌ها به پایان رسید.

برد پر گل تیم های مای و فنکام در نخستین روز بازی های جام منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

در نخستین روز از بازهای فوتسال جام منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان دو بازی از مرحله گروهی انجام شد که در پایان تیم های مای و فنکام در مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

بازدید مدیرکل حفاظت محیط‌ زیست استان قم از منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان قم به همراه جمعی از کارشناسان اداره کل حفاظت محیط‌ زیست استان قم به دعوت مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان از واحدهای تولیدی و صنعتی این منطقه با هدف رفع موانع تولید بازدید کردند.

سرمایه گذاری 3 میلیون یورویی سرمایه گذاران چینی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

شرکت «افق روشن آزما» تولید کننده انواع کاغذ دیواری بر پایه سلولز توسط سرمایه گذارانی از کشور چین، به همت کارگران ایرانی و همکاری مدیران منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان طی ۸ ماه تاسیس و آغاز به کار کرد.

گردهمایی صمیمی فعالان منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

گردهمایی صمیمی فعالان منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با حضور مهندس داودآبادی مدیرعامل منطقه، سرمایه گذاران، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت های تولیدی، دکتر فراهانی مدیرکل اقتصاد و دارایی و مهندس نیروبخش مدیرکل امورمالیاتی استان قم در تالار مجموعه کهکشان غدیر برگزار شد.

منطقـه ویـژه اقتصـادی سلفچگـان

تمام حقوق قانونی این سایت متعلق به

منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان می باشد

تمام حقوق قانونی این سایت متعلق به منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان می باشد