سرمایه گذاری 3 میلیون یورویی سرمایه گذاران چینی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

شرکت «افق روشن آزما» تولید کننده انواع کاغذ دیواری بر پایه سلولز توسط سرمایه گذارانی از کشور چین، به همت کارگران ایرانی و همکاری مدیران منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان طی ۸ ماه تاسیس و آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، شرکت «افق روشن آزما» تولید کننده انواع کاغذ دیواری بر پایه سلولز توسط سرمایه گذارانی از کشور چین، به همت کارگران ایرانی و همکاری مدیران منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان طی ۸ ماه تاسیس و آغاز به کار کرد.

این کارخانه ظرفیت تولید سالانه چهار هزار تن کاغذ دیواری را در فاز اول و 10 هزار تن در فاز دوم را دارد و در حال حاضر این مجموعه به صورت تک شیفت با ۳۰ نفر نیروی کار فعال است که در آینده با افزایش ظرفیت تولید این تعداد به بیش از ۱۰۰ نفر نیروی کار مستقیم و ۳۰۰ نفر نیروی کار غیر مستقیم افزایش خواهد یافت.

محصول تولیدی این واحد با نظر سنجی و‌ بررسی بازارهای داخلی و خارجی طبق جدیدترین طرح ها و با به روز ترین خط تولید کاغذ دیواری در کشور ایران تولید می شود که از نظر کیفی قابل رقابت با بهترین محصولات خارجی موجود در بازار ایران بوده و از نظر قیمت حدودا ۳۰ درصد ارزان تر از این محصولات است.

لازم به ذکر است طبق هدف گذاری صورت گرفته حدودا ۶۰ درصد تولیدات این شرکت به کشورهای منطقه صادرات خواهد شد.

لینک کوتاه

https://qssez.ir/?p=5570

دیدگاهتان را بنویسید