بازدید منتخبان مردم قم در مجلس شورای اسلامی از منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

منتخبان مردم قم در مجلس شورای اسلامی با حضور در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در جریان برنامه ها، فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در این منطقه قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، حجت الاسلام والمسلمین دکتر روانبخش و دکتر منان رئیسی منتخبان مردم قم در مجلس شورای اسلامی با حضور در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در جریان برنامه ها، فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در این منطقه قرار گرفتند.
مهندس محمود داودآبادی مدیرعامل این منطقه در نشست مشترک با منتخبان مردم قم در مجلس شورای اسلامی گزارشی از تغییر و تحولات و اقدامات صورت گرفته در این منطقه پس از روی کار آمدن دولت سیزدهم پرداخت.
در این نشست درباره نظام مسائل منطقه، چالش ها و مشکلات سرمایه گذاران و نواقص قانونی در امر تولید و تجارت بحث و تبادل نظر شد.
همچنین در خصوص اجرای دو پروژه شاخص منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان شامل احداث فرودگاه بین المللی قم و تکمیل و بهره برداری از خط ریلی این منطقه گزارشی ارائه و منتخبان استان قم قول همکاری و مساعدت همه جانبه برای پیشبرد اهداف منطقه ویژه با اولویت این پروژه ها را دادند.
در پایان مقرر شد برای پیگیری بهتر اجرای این پروژه ها، نشست های مشترک به صورت مسمتر با حضور منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شود.

لینک کوتاه

https://qssez.ir/?p=8968

دیدگاهتان را بنویسید