سه‌شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ -
فا |  En |  Ar
Home    هاشمی نژاد مدیر امور شعب بانک صادرات استان قم

هاشمی نژاد مدیر امور شعب بانک صادرات استان قم هاشمی نژاد مدیر امور شعب بانک صادرات استان قم (تعداد بازدید : 2265)
هاشمی نژاد :مدیر امور شعب بانک صادرات استان قم
بانک صادرات آمادگی لازم را دارد تا هر گونه همکاری با منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان را داشته باشد
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، مدیر امور شعب بانک صادرات استان قم در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و دیدار با مدیرعامل این منطقه از آمادگی بانک صادرات استان برای ارائه هر گونه خدمات و همکاری مورد نیاز منطقه ویژه، خبر داد.
وی با اشاره به این موضوع که واحدهای مستقر در منطقه ویژه نیز چنانچه نیاز به تسهیلات و خدمات داشته باشند در اختار آنان قرار می گیرد گفت: چنانچه در برخی موارد نیز نیاز به پشتیبانی و حمایت سرپرستی باشد، این بانک همکاری و پشتیبانی لازم را در ارائه این نوع خدمات ،تمام وکمال انجام خواهد داد.
هاشمی نژاد در ادامه از اعطای تسهیلات با نرخ 6 درصد نیز خبر داد و افزود : در این منطقه چندین مورد اموال تملیکی وجود داشت که سعی شده است حتی المقدور با صاحبان آن واحدها تعامل صورت گیرد و یا واحدها به افرادی واگذار شود که باعث افزایش رونق تولید و گردش چرخه اقتصاد گردد.
طباطبایی مدیر عامل منطقه ویژه نیز در آغاز این نشست ضمن تشکر از فعالیت مناسب بانک صادرات مستقر در این منطقه و تنوع خدماتی که به مراجعه کنندگان ارائه می نماید، ابراز امید واری کرد با همکاری و تعاملی که بین منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و بانک صادرات وجود دارد بزودی شاهد گسترش فعالیت های این بانک در این منطقه باشیم .
طباطبایی افزود:در شرایط کنونی علیرغم مواجهه با تحریم های جدید شاهد افزایش چشمگیر فعالیت بخش صنایع پتروشیمی و حوزه های مربوطه در این منطقه بوده ایم.
وی افزود هر چند تحریم ها محدودیت هایی برای اقتصاد کشور ایجاد می کند اما کشور ما تجربه چنین تحریم هایی را دارد و توانسته است به خوبی از این محدودیت ها در جهت رشد خود استفاده نماید.
در این دیدار رییس بانک صادرات شعبه منطقه ویژه، یکی از اعضای هیات مدیره بانک صادرات استان قم، روئسای گروه بازاریابی، روابط عمومی و حوزه یک استان، هاشمی نژاد مدیر شعب استان قم را همراهی کردند.تاریخ: ۱۳۹۷/۰۸/۲۹
منبع : روابط عمومی

تصاویر مرتبط
هاشمی نژاد مدیر امور شعب بانک صادرات استان قم هاشمی نژاد مدیر امور شعب بانک صادرات استان قم هاشمی نژاد مدیر امور شعب بانک صادرات استان قم