سه‌شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ -
فا |  En |  Ar
Home    مشوق های جدید برای سرمایه گذار

مشوق های جدید برای سرمایه گذار مشوق های جدید برای سرمایه گذار (تعداد بازدید : 2410)

مدیرعامل منطقه ویژه:
مشوق های جدید برای سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در نظر گرفته شده است
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به نقل از مدیر عامل این منطقه از تصمیمات جدید در جلسه هیات مدیره این منطقه خبر داد. طباطبایی گفت : فروش زمین در این منطقه ویژه به صورت نقد و اقساط به سرمایه گذارانی که تا پایان سال جاری نسبت به خرید زمین و انعقاد قرارداد با منطقه اقدام کنند، تعلق خواهد گرفت ، وی گفت: میزان پرداخت نقدی بسته به متراژ زمین مورد معامله، از 25 تا 50 درصد و اقساط از 12 تا 36 ماه متفاوت می باشد .
وی افزود: با توجه به امکانات موجود در منطقه، متقاضیان می توانند با ارائه طرح توجیهی، درخواست خرید زمین را ارائه نمایند که در صورت پذیرش طرح، تا پایان سال جاری از مشوق خرید زمین می توانند بهره مند گردند مدیرعامل منطقه ویژه همچنین افزود: در کنار مزیت فوق، علاقه مندان و سرایه گذاران می توانند از سایر مزایای سرمایه گذاری در این منطقه، از جمله 7 سال معافیت مالیاتی از زمان بهره برداری ، معافیت های گمرکی ارزش افزوده ایجاد شده ، امکان ترانزیت کالا از همه مبادی ورودی کشور به منطقه ، صدور کلیه مجوزهای صنعتی و ساختمانی توسط منطقه و ..، استفاده نمایند .
طباطبایی گفت: در حال حاضر بیش از یکصد و بیست واحد فعال تجاری و صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، در اراضی به وسعت 530 هکتار مشغول به فعالیت هستند، که کل اراضی ذکر شده محصور بوده و بعنوان محدوده گمرکی شناخته می شود و گمرک جمهوری اسلامی ایران در مبادی ورودی و خروجی آن مستقر می باشد .همچنین ، زیر ساخت های مورد نیاز از قبیل معابر منطقه ، آب ، برق ، گاز و مخابرات فراهم گردیده و در خدمت سرمایه گذاران می باشد . از دیگر اقدامات انجام شده و در دست اقدام، اتصال منطقه به شبکه راه آهن سراسری می باشد، که بیش از 70% زیر سازی آن تا بحال انجام شده است. ضمناً فاز 3 منطقه به وسعت بیش از 1000 هکتار در حال بازگشایی معابر بوده و به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .
وی هدف از ایجاد این مشوق را جذب سرمایه گذار و تسهیل در روند سرمایه گذاری در این منطقه اعلام کرد و این امر را تحقق بخشی از اهداف اقتصاد مقاومتی در سالی که بنام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری گردیده است برشمرد.


تاریخ: ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
منبع : روابط عمومی

تصاویر مرتبط
مشوق های جدید برای سرمایه گذار مشوق های جدید برای سرمایه گذار