چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ -
فا |  En |  Ar
Home     منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در چهارمین نشست

   منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در چهارمین  نشست منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در چهارمین نشست  (تعداد بازدید : 1803)
منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در چهارمین نشست سالیانه اعضای سازمان بین المللی
مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، چهارمین نشست سالیانه اعضای سازمان بین المللی مناطق آزاد و ویژه با حضور 60 کشور اردیبهشت ماه در کشور امارات دبی برگزار گردید و هیئتی متشکل از مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و کارشناسان این مجموعه در این همایش شرکت داشتند. این نشست شامل دو بخش کارگاه آموزشی سه روزه با عنوان « رهبران آینده تجارت » و کنفرانس دور روزه با عنوان « راهی به سوی سعادت » بودکه هیئت ها و نمایندگانی از کشورهای عضو در آن شرکت داشتند در حال حاضر این سازمان شامل 400 عضو از سراسر دنیا بوده و از ایران نیز منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به عنوان یکی از اعضای این سازمان حضور پیدا کردند .
طباطبایی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان که در این همایش حضور داشت گفت: کارگاه آموزشی امسال با عنوان ذکر شده شامل جلساتی با هدف آشنایی و یکپارچه نمودن سیاستها و خط مشی های مناطق آزاد و ویژه جهان ، تغییرات قوانین گمرکات ، آشنایی با جدیدترین راهکارها و خط مشی های خدمات و به روز رسانی ساختار مجموعه های مناطق صورت گرفت . همچنین در طول کنگره فوق ، علاوه بر نشست هایی که در طول کنگره برگزار گردید ملاقاتهایی نیز با تمایندگان سازمان و شرکتهایی که در نمایشگاهی که در طول کنگره برگزار شده بود حضور داشتند، منعقد شد که طی آین ملاقات و جلسات، ضمن دعوت از شرکتها و سازمان ها جهت دیدار از مجموعه منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان ، آمادگی این مجموعه را جهت برقراری همکاری با نهادهای بین المللی اعلام نمودیم .
وی افزود:کنگره امسال با عنوان « راهی به سوی سعادت » با تاکید بر نقش مناطق آزاد و ویژه در توسعه پایدار و اقتصاد کشورها و تغییر نگرشها برگزار گردید . از این رو سیاستی را مبنی بر « زنجیره تغییر ارزشها » را عنوان نمودند که براساس آن تمامی مناطق پذیرفتند تا با ایجاد تغییرات بنیادین و اساسی در زنجیره خدمات و زیرساختها به هدف دسترسی به این مهم و توسعه اقتصادی مناطقی که در آن واقع گردیده اند اقدامات جدی و مستمری را صورت بخشند.


تاریخ: ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
منبع : روابط عمومی

تصاویر مرتبط
منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در چهارمین  نشست منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در چهارمین  نشست منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در چهارمین  نشست