Inner Banner
  • اخبار
  • شرکت شیمی دُرسلف برای دومین سال متوالی در جمع صادرکنندگان نمونه ملی سال 1401 کشور
امتیاز دهید :

شرکت شیمی دُرسلف برای دومین سال متوالی در جمع صادرکنندگان نمونه ملی سال 1401 کشور

شرکت شیمی دُرسلف برای دومین سال متوالی در جمع صادرکنندگان نمونه ملی سال 1401 کشور
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ / تعداد بازدید : 8
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، در بیست‌‍ وششمین مراسم روز ملی صادرات که روز شنبه، 30 مهرماه در مرکز همایش‌های بین المللی جمهوری اسلامی(سالن اجلاس سران) برگزار شد از ۵۷ صادرکننده نمونه کشور، توسط رئیس‌جمهور تقدیر شد. این شرکت‌ها از میان ۶۱۲ شرکت در ۶۹ گروه کالایی انتخاب شده‌اند.
رئیس‌جمهور در مراسم روز ملی صادرات با اشاره به برنامه هفتم توسعه گفت: در برنامه هفتم توسعه به جایگاه تجارت و صادرات تاکید شده؛ افزایش کمی و کیفی صادرات نشانه قدرت اقتصادی و البته خوب عمل کردن بخش‌های سیاسی کشور است.
ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری در مراسم گرامیداشت روز ملی صادرات از همه دست‌اندرکاران به ویژه صادرکنندگان که در عرصه صادرات افتخارات بزرگی برای کشور آفریدند و با وجود تحریم‌ها و تهدیدها باعث رشد صادرات کشور شدند، قدردانی کرد و گفت: رشد ۴۰ درصدی صادرات در سال گذشته و رشد ۱۳ درصدی صادرات غیرنفتی در سال جاری نشان از عزم صادرکنندگان و فعالان اقتصادی است. رئیس‌جمهور مراسم گرامیداشت روز ملی صادرات را نماد و نمودی از توجه به صادرات و صادرکنندگان دانست و افزود: طبیعتا در این نشست باید به موانع صادرات و راهکارهای رشد صادرات توجه شود و در این زمینه بهتر و بیشتر از هر نظر، دیدگاه‌های صادرکنندگان قابل توجه است.
این مراسم با حضور مسئولان ارشد اجرایی کشور ازجمله معاون اقتصادی رئیس‌جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و صادرکنندگان نمونه و ممتاز برگزار شد.
در بیست و ششمین مراسم روز ملی صادرات از میان 57 صادرکننده برتر، به سه شرکت مدال افتخار صادرات، به 7 شرکت تندیس صادرکننده ممتاز ملی و به 47 شرکت تندیس صادرکننده نمونه ملی اهدا شد که شرکت «شیمی‌دُرسلف» برای دومین سال متوالی تندیس صادرکننده نمونه ملی را دریافت کرد. این شرکت که فعالیت گسترده‌ای در نقاط مختلف کشور دارد از سال‌های آغاز بکار منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در این منطقه نیز فعالیت خود را آغاز کرده و همواره بعنوان یکی از شرکت‌های خوب صادراتی طی بیست سال گذشته در سطح کشور و استان مطرح بوده است. در این مراسم محمود زاجکانیها مدیر عامل این شرکت تندیس صادرکننده ملی را از دست رئیس جمهور دریافت کرد.


Copyright © Salafchegan Economic Special Zone. All Rights Reserved

WebDesign and SEO By ParsianMehr.