Inner Banner
  • اخبار
  • در دیدار مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و مدیر کل کمیته امداد امام خمینی
امتیاز دهید :

در دیدار مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و مدیر کل کمیته امداد امام خمینی

در دیدار مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و مدیر کل کمیته امداد امام خمینی
تاریخ : ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ / تعداد بازدید : 306 منبع:روابط عمومی

در دیدار مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره):
طباطبایی مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان: کمیته امداد امام خمینی(ره) از نهادهایی است که با عملکرد بسیار مناسب خود جایگاه مناسبی در میان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، پیش از ظهر امروز در دیدار مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و بازدید از منطقه ویژه، طباطبایی مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) و هیات همراه، گفت:کمیته امداد امام خمینی(ره) از نهادهای است که با عملکرد بسیار مناسب خود جایگاه مناسبی در میان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم پیدا کرده است. وی افزودکمیته امداد با هدف توانمند سازی خانواده ها قدم در این راه گذاشته است و تنها به کمک کردن اکتفا نکرده و نمی کند و این امر عامل توفیق این نهاد شده است.
ایشان افزود: منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان همواره آماده همکاری در جهت اشتغال افراد تحت پوشش این کمیته در واحد های تولیدی مستقر در منطقه ویژه می باشد و این مورد را در اولویت کارهای منطقه و واحد کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قرار می دهد.
مسعودیان راد مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم و هیات همراه نیز هدف از این دیدار را استفاده از ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در همیاری به مددجویان این کمیته دانست و ضمن تشکر از همکاری هایی که در گذشته منطقه ویژه با این مجموعه انجام داده است خواستار استمرار این همکاری شد.
وی همچنین گزارشی از اقدامات صورت گرفته در استان را برای حاضران بیان نمود.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم در بخش دیگر از سخنان خود گفت: اکثر کارفرمایانی که از نیروهای معرفی شده از سوی کمیته امداد استفاده کرده اند کاملا رضایت دارند و پرداخت دو سال حق بیمه افراد تحت پوشش از طرف کمیته امداد را از مزایای این طرح برای بخش خصوصی اعلام کرد.

آخرین اخبار


Copyright © Salafchegan Economic Special Zone. All Rights Reserved

WebDesign and SEO By ParsianMehr.