Inner Banner
  • اخبار
  • مدیرکل استاندارد استان قم در دیدار با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان
امتیاز دهید :

مدیرکل استاندارد استان قم در دیدار با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

مدیرکل استاندارد استان قم در دیدار با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ / تعداد بازدید : 9
مدیرکل استاندارد استان قم در دیدار با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت:کارشناسان و پرسنل وظیفه شناس مهمترین سرمایه‌های هر سازمان هستند.
؛صبح امروز  محمد هادی سماواتی مدیرکل استاندارد استان قم در بازدید از اداره استاندارد منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و دیدار با مدیر عامل این منطقه با بیان این مطلب که هدف سازمان استاندارد، بکارگیری نیروهای متخصص و متعهد در تمامی زمینه‌هایی است که نیاز به  استاندارسازی دارد گفت: استفاده از نیروهای متخصص و کارشناس در هر کاری بخصوص در امر مهمی مانند استاندارد در راستای حفظ حقوق همه اقشار مردم است. وی افزود: وجود پرسنل وظیفه‌شناس و کارشناسان متعهد در هر سازمانی  سرمایه‌های آن مجموعه و دستگاه خدمت رسان محسوب می‌شوند.
وی با اشاره به همکاری همه جانبه منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با اداره کل استاندارد استان قم و استاندارد منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، ضمن قدردانی از این همکاری، خواستار تداوم و تعامل بیش از پیش در این زمینه شد. دکتر سماواتی در بخش دیگری از سخنان خود از آمادگی کامل  اداره کل استاندارد استان قم و منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در جهت تسهیل در امور مربوط به فعالان اقتصادی این منطقه در راستای حمایت از تولید و اشتغال زایی خبر داد.
در ابتدای این دیدار داودآبادی مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان ضمن عرض خیر مقدم به مدیرکل استاندار استان قم و هیئت همراه، ضمن تشکر از همکاری کامل آقای بنی حسن مدیر اداره استاندارد منطقه ویژه، به نقش مهم منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در ایجاد بستر مناسب برای تامین منافع کشور در عرصه تولید و خودکفایی اشاره کرد و گفت: همکاری دستگاه‌های اجرایی  استان  از جمله اداره کل استاندارد استان قم و استاندارد منطقه ویژه با وجود مدیران زحمتکش این اداره کل نتیجه ای بسیار ارزشمند را به همراه خواهد داشت تا ما بدرستی این امانتی را که در اختیار داریم بدست صاحبان اصلی آن که مردم عزیز ایران اسلامی هستند برسانیم. وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در خصوص  تولید در کشور که بعنوان دریچه حیات از آن نام برده شده است، همراهی و تسهیل در امور مربوط به  فعالان اقتصادی در چارچوب قوانین ومقررات را در راستای تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده است  دانست.
در این بازدید و دیدار، مدیر اداره استاندار منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و یکی از کارشناسان این اداره کل ، دکتر سماواتی مدیرکل استاندارد استان قم را همراهی کردند.  
منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در ۵۰ کیلومتری قم در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ هکتار در سال ۱۳۷۶ به تصویب هیات وزیران رسید. هم‌اکنون حدود ۱۷۰ واحد تولیدی و تجاری در این منطقه فعالیت می‌کند که این رقم نمایان گر فعالیت بیش از ۸۰ درصد واحدهای دارای پروانه بهره‌برداری منطقه است.این منطقه به‌عنوان مهم‌ترین و نزدیک‌ترین منطقه ویژه اقتصادی به مرکز سیاسی ـ اقتصادی کشور، واقع در مسیر جاده ابریشم، راه‌آهن سراسری و بزرگراه‌های اصلی شمال ـ جنوب و شرق ـ غرب ایران بوده و جهت برقراری ارتباط با اروپا، کشورهای آسیای میانه و خلیج‌فارس به‌منظور تولید، صادرات و ترانزیت کالا، موقعیتی ممتاز داشته و قادر است نقش تعیین‌کننده‌ای در اقتصاد کلان منطقه و کشور ایفا نماید.ف


Copyright © Salafchegan Economic Special Zone. All Rights Reserved

WebDesign and SEO By ParsianMehr.