Inner Banner
  • اخبار
  • مدیران نهاد ریاست جمهوری از منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بازدید کردند
امتیاز دهید :

مدیران نهاد ریاست جمهوری از منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بازدید کردند

مدیران نهاد ریاست جمهوری از منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بازدید کردند
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ / تعداد بازدید : 16
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم به همراه مدیرکل برنامه‌ریزی و ارزیابی دفتر رئیس جمهور و مدیرکل هماهنگی های ویژه دفتر رئیس جمهور از منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بازدید کردند.
محسن امیدیان امروز سه‌شنبه ۱۰ آبان‌ماه به همراه مهدیان فرد مدیرکل برنامه‌ریزی و ارزیابی دفتر رئیس جمهور و فولادگر مدیرکل هماهنگی ویژه دفتر رئیس جمهور از منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بازدید و با مشکلات واحدهای صنعتی این منطقه آشنا شدند.
گفتنی است، در این برنامه، برخی از واحدهای تولیدی نیز مورد بازدید قرار گرفته و مدیران آن‌ها نیز مشکلات خود را که بعضا در سطح ملی بودند، مطرح کردند.
در ادامه این بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم به همراه مدیران نهاد ریاست جمهوری نشست مشترکی با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و چند تن از فعالان مستقر در منطقه ویژه در سالن همایش‌های این منطقه برگزار کردند و برخی مشکلات دیگر که از سوی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان جمعبندی شده بود مطرح شد.
لازم به ذکر است، مشکلات مربوط به صدور مجوزها، هزینه‌های گمرک، کمبود اختیارات استانی به منظور رفع موانع و ... ازجمله مواردی است که در این بازدید و نشست مطرح شد.


Copyright © Salafchegan Economic Special Zone. All Rights Reserved

WebDesign and SEO By ParsianMehr.