Inner Banner
  • اخبار
  • تاکید بر تحول در تولید و ایجاد اشتغال با نگاه جهادی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان
امتیاز دهید :

تاکید بر تحول در تولید و ایجاد اشتغال با نگاه جهادی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

تاکید بر تحول در تولید و ایجاد اشتغال با نگاه جهادی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ / تعداد بازدید : 25 منبع:روابط عمومی
تاکید بر تحول در تولید و ایجاد اشتغال با نگاه جهادی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان
توزیع ۳۵۰ بسته معیشتی از محل تعدیل حقوق های غیر متعارف در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگانبه گزارش روابط عمومی منطقه ویزه اقتصادی سلفچگان، در فروردین ماه سال جاری۴۷۱ میلیون تومان از محل تعدیل حقوق های نامتعارف و کاهش هزینه های جاری در موسسه توسعه و عمران منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان صرفه جویی شد که از این محل برای توزیع 350 بسته معیشتی در بخش سلفچگان و همچنین پشتیبانی از برنامه های محرومیت زدایی ستاد مردمی کریمه اهل بیت(س) هزینه شد.
اسفندماه سال گذشته بود که موضوع فیش های نجومی در موسسه توسعه و عمران منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در رسانه ها منتشر شد و بازتاب های زیادی داشت.
پس از انتصاب مهندس محمود داودآبادی به عنوان مدیرعامل این منطقه از ابتدای سال جاری، یکی از محورهای اقدام جهادی در جهت تغییر وضعیت موجود به نفع مردم که به دستور وی صورت گرفت، تعدیل حقوق های نامتعارف پرداختی در موسسه توسعه و عمران منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بود.
در فروردین ماه سال جاری۴۷۱ میلیون تومان از محل تعدیل حقوق های نامتعارف و کاهش هزینه های جاری صرفه جویی شد که از این محل تعداد ۳۵۰ بسته معیشتی به ارزش ۱۴۷ میلیون تومان تهیه و در ماه مبارک رمضان در بخش سلفچگان و جامعه هدف این موسسه توزیع شد؛ همچنین از این محل مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان برای پشتیبانی از برنامه های محرومیت زدایی ستاد مردمی کریمه اهل بیت(س) اختصاص یافت که اینها گوشه ای از نگرش و دیدگاه جهادی مدیریت جدید منطقه به ویژه در بعد مسئولیت اجتماعی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان است.
گفتنی است با تغییر مدیریت این منطقه که قلب اقتصادی ایران است؛ تلاش ها برای رفع موانع و تسهیل امور تولیدکنندگان و کارآفرینان، افزایش بهره وری ، رونق تولید و اشتغالزایی با جدیت در حال پیگیری است.
همچنین اجرای طرح های مهارت آموزی، توسعه کسب و کارها، حمایت و گره گشایی از روند صادرات، کمک به بازاریابی تولیدکنندگان در بعد بین المللی و حمایت از اشتغال جوانان که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است در دستور کار مدیریت جدید این منطقه قرار دارد.
آخرین اخبار
برچسب ها
خبر جدید


Copyright © Salafchegan Economic Special Zone. All Rights Reserved

WebDesign and SEO By ParsianMehr.