Inner Banner
  • اخبار
  • به مناسبت کنگره ملی بزرگداشت 6090 شهید استان قم، منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان برگزار کرد
امتیاز دهید :

به مناسبت کنگره ملی بزرگداشت 6090 شهید استان قم، منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان برگزار کرد

به مناسبت کنگره ملی بزرگداشت 6090 شهید استان قم، منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان برگزار کرد
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ / تعداد بازدید : 16
مراسم خاطره گویی پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت با عنوان «عصر خاطره، روایت حماسه» در خانه موزه شهیدان زین الدین
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، به مناسبت کنگره ملی بزرگداشت 6090 شهید استان قم، مدیران و کارکنان منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با حضور در خانه موزه شهیدان زین‌الدین مراسمی را با عنوان «عصر خاطره، روایت حماسه» که به بیان خاطرات پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت اختصاص داشت، برگزار کرد.
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محدثی امام جماعت منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و آزاده سرافراز محمد تقی ارزندی خاطراتی را از سال‌های دفاع مقدس و شهیدان والامقام استان بیان کردند و در سخنان خود با اشاره به اهداف شهیدان هشت سال دفاع مقدس تداوم راه آنان را ضامن امنیت و پیشرفت انقلاب دانستند.
در ادامه این مراسم که رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم نیز حضور داشت، در سخنانی ضمن ابراز خشنودی از برگزاری این مراسم توسط منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، حضور در این مکان و چنین مراسمی را سعادتی دانست که نصیب هر کسی نخواهد شد. خوشگفتار در بخش دیگر از سخنان خود گزارشی از روند اجرایی کنگره ملی شهدای استان قم ارائه کرد و ابراز امیدواری کرد که با همت همه ارادتمندان به شهیدان، بتوانیم سهمی هرچند اندک در زنده نگه داشتن یاد و خاطره جانفشانی این عزیزان برداشته باشیم.
در ادامه این مراسم داودآبادی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان نیز برگزاری این مراسم را دعوتی از سوی شهدای والامقام برشمرد تا یادآور این امر مهم باشد که امروز منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان باید در سنگر اقتصادی ادامه دهنده راه شهدا باشد.
در انتهای مراسم نیز از خانواده های شهدا شاغل در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان تجلیل بعمل آمد.


Copyright © Salafchegan Economic Special Zone. All Rights Reserved

WebDesign and SEO By ParsianMehr.