Inner Banner
  • اخبار
  • اقدام خود جوش کارکنان منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در محرومیت زدایی
امتیاز دهید :

اقدام خود جوش کارکنان منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در محرومیت زدایی

اقدام خود جوش کارکنان منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در محرومیت زدایی
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ / تعداد بازدید : 9
کارکنان منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در یک اقدام خودجوش، درصدی از حقوق خود را به صورت مستمر، برای طرح حمایت از نیازمندان و محرومیت زدایی از جامعه اختصاص دادند.

محمود داودآبادی با اشاره به اینکه  محرومیت‌زدایی از جامعه نیازمند مشارکت همگانی است، اظهار کرد: در راستای یکی از مهمترین تاکیدات و دغدغه‌های همیشگی رهبر انقلاب در مورد مشارکت مدیران و نهادهای مسئول در راستای محرومیت‌زدایی، اقدامی داوطلبانه در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به اجرا درآمده است.

وی گفت: با توجه به رسالت منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌گذاری، رونق تولید و شکوفایی اقتصادی در استان و کشور، نگاه ویژه به برنامه‌های محرومیت زدایی در استان که در گذشته چندان مورد توجه نبوده است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان تصریح کرد: پیشنهاد اختصاص بخشی از درآمد ماهیانه به این امر با استقبال خوب کارکنان این مجموعه روبرو شد که در اینجا جا دارد از همکاری همه همکاران گرامی تقدیر و تشکر نمایم.

وی افزود: از اواخرسال گذشته تا کنون منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به صورت مستقل از راه صرفه جویی در هزینه‌ها و با همیاری فعالان اقتصادی مستقر در منطقه ویژه در چندین نوبت اقدام به توزیع بسته‌های کمک معیشتی به خانواده‌های نیازمند در سطح استان و بخش سلفچگان کرده‌ است.


Copyright © Salafchegan Economic Special Zone. All Rights Reserved

WebDesign and SEO By ParsianMehr.